Pace tuturor! S-a lansat episodul 3 din „Out of the Box” și ne-am întors la rădăcini: sampling-ul de pe vinil.
Am avut două echipe, 3 ore contra cronometru și multă inspirație extrasă direct de pe vinilurile primite de la prietenii noștri de la Bazar de muzică.
A fost un test de creativitate pură!
Am fost împărțiți așa:
Echipa mea: ALAN Official, Stres, Keri & me.
Echipa adversă: ANTO, DJ Darkfader, Andrew Rope & Alexandru Mereuță.
A fost o plăcere să împart studioul cu toți băieții. Muzică fără filtre, talent și multă voie bună adunată într-un singur loc.
Vedeți aici ce a ieșit

