„Digging with the greats”! Noul episod „Out of the Box”

Pace tuturor! S-a lansat episodul 3 din „Out of the Box” și ne-am întors la rădăcini: sampling-ul de pe vinil.

Am avut două echipe, 3 ore contra cronometru și multă inspirație extrasă direct de pe vinilurile primite de la prietenii noștri de la Bazar de muzică.

A fost un test de creativitate pură!

Am fost împărțiți așa:

Echipa mea: ALAN Official, Stres, Keri & me.

Echipa adversă: ANTO, DJ Darkfader, Andrew Rope & Alexandru Mereuță.

A fost o plăcere să împart studioul cu toți băieții. Muzică fără filtre, talent și multă voie bună adunată într-un singur loc.

Vedeți aici ce a ieșit

YouTube player

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

eight − five =